Interpelat în cadrul sedinței de Consiliu Local de joi, 27 noiembrie (a.c.), cu privire la nemulțumirea mai multor agenți economici din zona Stadion că li se vor desființa chioșcurile, Primarul Cosmin Ionuț Andrei a răspuns că agenții economici au fost deja anunțați de un an de zile că va urma această fază a dezvoltării urbanistice și că va oferi soluții alternative în alte zone în care vor putea fi amplasate module stradale cu o formă unitară.
